Mercedes Sprinter 316

28.000 €
Општи информации
Наслов
Mercedes Sprinter 316
Број на оглас
155454
Регистрација
Македонска
Општина
Прилеп
Телефон за контакт
Објавено
27.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Mercedes Sprinter 316 Ful Vip. Za podetalni informacii na tel:075-532-394 Ilco.
Технички податоци
Вид на автобус
Минибус
Марка
MERCEDES-BENZ
Модел
SPRINTER
Произведено
2012
Регистрирани места
21 места
Гориво
Дизел
Силина
160 KS
Зафатнина
2.200 cm3
Менувач
Рачен
Боја
Бела
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 193

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind