NEOPLAN CITYLINER

45.000 €
Општи информации
Наслов
NEOPLAN CITYLINER
Број на оглас
116119
Регистрација
Македонска
Општина
Скопје
Телефон за контакт
Објавено
14.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Се продава автобус NEOPLAN CITYLINER, 2003 година со фул опрема, 51+1+1 седиште,мотор 410 коњски сили. Автобусот е во одлична состојба. Цената изнесува 45 000 евра со ДДВ. Околу цената има простор за договор.
Технички податоци
Вид на автобус
Автобус
Марка
NEOPLAN
Модел
CITYLINER
Произведено
2003
Регистрирани места
53 места
Силина
410 KS
Боја
Жолта
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 158

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind