SPRINTER 515

13.300 €
Општи информации
Наслов
SPRINTER 515
Број на оглас
197903
Регистрација
Македонска
Општина
Штип
Телефон за контакт
Објавено
14.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava SPRINTER 511 CDI AVTOMATIK Vo super sostojba.Za rabotnici i deca za skolo e extra.
Klima
CD radio
Na soobrakajna 21+1
Karoserija i motor PRVA LIGA
Nese javuvaj ako se cenkas
Технички податоци
Вид на автобус
Минибус
Марка
MERCEDES-BENZ
Модел
SPRINTER
Произведено
2008
Регистрирани места
22 места
Менувач
Автоматски
Боја
Бела
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 188

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind