Bandazi 16" za Seat Toledo

120 €
Општи информации
Наслов
Bandazi 16" za Seat Toledo
Број на оглас
125559
Општина
Струмица
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
03.11.2019
Дополнителни информации
Делови за
Патнички возила
Категорија
Бандажи и гуми
Состојба
Половно
Опис:
Bandazi16"solidno socuvani so gumi.italijanski marka stillauto.odgovaraat za toledo 2,cordoba2, golf 4 ,audi a3,skoda oktavija.
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 28

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind