Dve gumi Uniroyal 185/65/R15 m+s

40 €
Општи информации
Наслов
Dve gumi Uniroyal 185/65/R15 m+s
Број на оглас
105571
Општина
Скопје
-
Бутел
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
21.09.2019
Дополнителни информации
Делови за
Патнички возила
Категорија
Бандажи и гуми
Состојба
Половно
Опис:
Prodavam dve gumi 185 65 15 m+s,uniroyal,socuvani,bez cepovi,pravi,so 6mm.shara
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 62

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind