МАСТ за ПОДМАЧ. / MAST za PODMACh. - 077 534 603

7 €
Општи информации
Наслов
МАСТ за ПОДМАЧ. / MAST za PODMACh. - 077 534 603
Број на оглас
656171
Општина
Скопје
-
Центар
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
01.06.2019
Дополнителни информации
Делови за
Патнички возила
Категорија
Останато
Состојба
Ново
Опис:
ПРОДАВАМ ВИСОКО КВАЛИТЕТНА ГРЕЈС МАСТ за ПОДМАЧКУВАЊЕ на ЛАГЕРИ, ХОМОКИНЕТИЧКИ ЗГЛОБОВИ, СПОНИ, ЈАБУЧИЦИ, КРСТАЧИ, РОЛНИЦИ, ЕЛЕКТРОМОТОРИ, БОРМАШИНИ, БРУСАЛИЦИ, ХИЛТИ итн . . .

- LIS 3 - /ЗЕЛЕНА - 2кг./
- GRAF. MAST/ГРАФ. МАСТ /0.8кг./ - ОДЛИЧНА за ХОМОКИНЕТИЧКИ ЗГЛОБОВИ ОТПОРНА на ВЛАГА и ВОДА.

КОНТАКТ:
09:00 - 21:00 час.
075/ 584 501 /+ViBeR/
077/ 534 603
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 81

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind