Polovni gumi 275/40 R20

1 €
Општи информации
Наслов
Polovni gumi 275/40 R20
Број на оглас
575670
Општина
Скопје
-
Гази Баба
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
01.01.2020
Дополнителни информации
Делови за
Патнички возила
Категорија
Бандажи и гуми
Состојба
Половно
Опис:
Polovni gumi doneseni od CH so dimenzija 275/40 r20 za dzip i kompresor povolno
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 73

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind