Baashkim Øsmani

Fiat Grande Punto
 • Fiat Grande Punto
 • Марка
  Fiat
  Модел
  Grande Punto
  Произведено
  2007
  Километража
  153.000 km
  Гориво
  Дизел
  Регистрација
  Македонска
  Можна замена
  Да
  Општина
  Тетово
 • 4.200 €

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind