Daniel Trendafilov

Mercedes E200 BlueEfficiency Avantgarde
 • Mercedes E200 BlueEfficiency Avantgarde
 • Марка
  Mercedes-Benz
  Модел
  E-Class
  Произведено
  2012
  Километража
  182.000 km
  Гориво
  Дизел
  Регистрација
  Македонска
  Можна замена
  Не
  Општина
  Штип
 • 18.000 €
Audi A5 Sportback 2.0 TDI 125kw
 • Audi A5 Sportback 2.0 TDI 125kw
 • Марка
  Audi
  Модел
  A5
  Произведено
  2011
  Километража
  240.000 km
  Гориво
  Дизел
  Регистрација
  Странска
  Можна замена
  Не
  Општина
  Штип
 • 14.000 €
Opel Vivaro 1.9 so 9 sedista
 • Opel Vivaro 1.9 so 9 sedista
 • Марка
  Opel
  Модел
  Vivaro
  Произведено
  2006
  Километража
  310.000 km
  Гориво
  Дизел
  Регистрација
  Македонска
  Можна замена
  Да
  Општина
  Штип
 • 6.500 €

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind