Ѓорги Иванов

OPEL ASTRA 1.7D
 • OPEL ASTRA 1.7D
 • Марка
  Opel
  Модел
  Astra
  Произведено
  1994
  Километража
  250.000 km
  Гориво
  Дизел
  Регистрација
  Македонска
  Можна замена
  Да
  Општина
  Босилово
 • 1.300 €

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind