Martin Gjorgjievski

Opel Astra 1.9 cdti 88kw 2004 godina
 • Opel Astra 1.9 cdti 88kw 2004 godina
 • Марка
  Opel
  Модел
  Astra
  Произведено
  2004
  Гориво
  Дизел
  Регистрација
  Странска
  Можна замена
  Не
  Општина
  Скопје
 • 3.000 €

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind