Nole Bomba

Opel Corsa 1.3cdti ekstra sostojba ful
 • Opel Corsa 1.3cdti ekstra sostojba ful
 • Марка
  Opel
  Модел
  Corsa
  Произведено
  2003
  Километража
  190.000 km
  Гориво
  Дизел
  Регистрација
  Македонска
  Можна замена
  Да
  Општина
  Арачиново
 • 2.500 €
Ford Fiesta 1.4tdci gia oprema 2004god ekstra sost
 • Ford Fiesta 1.4tdci gia oprema 2004god ekstra sost
 • Марка
  Ford
  Модел
  Fiesta
  Произведено
  2004
  Километража
  225.000 km
  Гориво
  Дизел
  Регистрација
  Македонска
  Можна замена
  Да
  Општина
  Арачиново
 • 2.500 €
Bmw 535 bi turbo xdrive 225kw 306ps 2008god cobra
 • Bmw 535 bi turbo xdrive 225kw 306ps 2008god cobra
 • Марка
  BMW
  Модел
  5 Series
  Произведено
  2008
  Километража
  224.000 km
  Гориво
  Бензин
  Регистрација
  Македонска
  Можна замена
  Да
  Општина
  Арачиново
 • 11.000 €

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind