Petreski Zdravko

Seat Altea xl 2.0 tdi 140hp
 • Seat Altea xl 2.0 tdi 140hp
 • Марка
  Seat
  Модел
  Altea
  Произведено
  2011
  Километража
  199.999 km
  Гориво
  Дизел
  Регистрација
  Македонска
  Можна замена
  Не
  Општина
  Прилеп
 • 8.200 €

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind