prodavam .

Scania G 400 ADR 2011 god.
 • Scania G 400 ADR 2011 god.
 • Вид на товарно
  Камион
  Марка
  SCANIA
  Модел
  G SERIES
  Произведено
  2011
  Општина
  Скопје
 • ЦЕНА ПО ДОГОВОР
Fiat 2013 maxi
 • Fiat 2013 maxi
 • Вид на товарно
  Доставно возило
  Марка
  FIAT
  Модел
  MAXI
  Произведено
  2013
  Општина
  Неготино
 • 12.000 €
Prikolka Kiper Kogel 33 m3
 • Prikolka Kiper Kogel 33 m3
 • Вид на приколка
  Полуприколка
  Марка
  KIPER
  Произведено
  2005
  Носивост
  6400 kg
  Општина
  Карбинци
 • 12.999 €
SPRINTER 515
 • SPRINTER 515
 • Вид на автобус
  Минибус
  Марка
  MERCEDES-BENZ
  Модел
  SPRINTER
  Произведено
  2008
  Регистрирани места
  22 места
  Општина
  Штип
 • 13.300 €
Poluprikolka Krone
 • Poluprikolka Krone
 • Вид на приколка
  Полуприколка
  Марка
  KRONE
  Модел
  KRONE
  Произведено
  2006
  Општина
  Скопје
 • 7.500 €
NEOPLAN CITYLINER
 • NEOPLAN CITYLINER
 • Вид на автобус
  Автобус
  Марка
  NEOPLAN
  Модел
  CITYLINER
  Произведено
  2003
  Регистрирани места
  53 места
  Силина
  410 KS
  Општина
  Скопје
 • 45.000 €
Iveco Stralis Euro 5 Tandem
 • Iveco Stralis Euro 5 Tandem
 • Вид на товарно
  Камион
  Марка
  IVECO
  Модел
  STRALIS
  Произведено
  2008
  Силина
  450 KS
  Зафатнина
  120 cm3
  Општина
  Кочани
 • 17.000 €

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind