Vlatko Raskov

FORD FUSION 1.4TDCI 50KW MOZE ZAMENA
 • FORD FUSION 1.4TDCI 50KW MOZE ZAMENA
 • Марка
  Ford
  Модел
  Fusion
  Произведено
  2005
  Километража
  245.000 km
  Гориво
  Дизел
  Регистрација
  Македонска
  Можна замена
  Да
  Општина
  Кочани
 • 2.999 €

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind