Vlatko Pirov

Ford Fusion 2010
 • Ford Fusion 2010
 • Марка
  Ford
  Модел
  Fusion
  Произведено
  2010
  Километража
  135.000 km
  Гориво
  Бензин
  Регистрација
  Македонска
  Општина
  Скопје
 • 3.700 €

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind