Aprilia Atlantik 500 cc

2.200 €
Општи информации
Наслов
Aprilia Atlantik 500 cc
Број на оглас
801015
Регистрација
Македонска
Општина
Скопје
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
02.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Aprilia Atlantik 500 cc 2002 god
Motorot e pali vozi registriran
ima kufer pozadi kacika
motorot e odlicen
servisiran na vreme
gumi dobri
moze zamena za kola
071 666 166
Технички податоци
Вид на мотоцикл
Скутер
Марка
APRILIA
Модел
ATLANTIC
Произведено
2002
Зафатнина
500 cm3
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 140

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind