Aprilia Dorsoduro 750

3.800 €
Општи информации
Наслов
Aprilia Dorsoduro 750
Број на оглас
522832
Регистрација
Македонска
Општина
Валандово
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
14.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Aprilia Dorsoduro 750ccm
2008 godina
35000 km
Istecena registracija.
Технички податоци
Вид на мотоцикл
Стандарден (Naked)
Марка
APRILIA
Модел
DORSODURO
Произведено
2008
Километража
35.000 km
Силина
96 KS
Зафатнина
750 cm3
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 167

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind