Aprilia RS4 125 SBK 2016

2.800 €
Општи информации
Наслов
Aprilia RS4 125 SBK 2016
Број на оглас
163532
Регистрација
Македонска
Општина
Штип
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
13.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
- Kupena od Dynamix Skopje
- Prv Gazda
- Bez grepka
- Servisirana vo Dynamix
- Mozna zamena za Aprilia SR50 so vasa doplata
- Moze da se vidi/proba vo sekoe vreme
Технички податоци
Вид на мотоцикл
Спортски
Марка
APRILIA
Модел
RS4
Произведено
2016
Километража
6.000 km
Зафатнина
125 cm3
Боја
Црвена
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 376

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind