HONDA CRF 450 2017

6.900 €
Општи информации
Наслов
HONDA CRF 450 2017
Број на оглас
722175
Регистрација
Македонска
Општина
Скопје
-
Центар
Телефон за контакт
Објавено
15.01.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava Honda Crf450 2017 godina kupen od Makpetrol.Motorot e so 14 rabotni casa i mnogu dopolnitelna oprema
Cena 6.900 evra
Kontakt 075 276 021
Технички податоци
Вид на мотоцикл
Ендуро
Марка
HONDA
Модел
CRF
Произведено
2016
Километража
10.000 km
Силина
20 KW
Зафатнина
450 cm3
Боја
Црвена
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 186

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind