Honda shadow 750cc kako nov-Mozna Zamena

6.500 €
Општи информации
Наслов
Honda shadow 750cc kako nov-Mozna Zamena
Број на оглас
160361
Регистрација
Македонска
Општина
Гостивар
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
11.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava honda shadow
750 kubika
Motorov e socuvan kako nov pali vozi
Motorov ima extra dodatoci na nego
Extra auspuk
Nogarki extra
Svetla extra napred
Kuferi stranicno
Potpiraci na sedista extra i mogu dr raboti
Mozna zamena za pomala kola ili skuter so vasa doplata
Za kesh extra cena
Povise info email viber ili tel 070 888 882
Технички податоци
Вид на мотоцикл
Туринг
Марка
HONDA
Модел
SHADOW
Произведено
2001
Зафатнина
750 cm3
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 137

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind