Honda XL 700 V TRANSALP 2009 god.

5.100 €
Општи информации
Наслов
Honda XL 700 V TRANSALP 2009 god.
Број на оглас
130801
Регистрација
Македонска
Општина
Радовиш
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
22.07.2019
Дополнителни информации
Опис:
Honda Transalp XL 700 V
Vo odlicna sostojba i ful oprema
Za poveke informacii na tel.078 393 182
Технички податоци
Вид на мотоцикл
Ендуро
Марка
HONDA
Модел
XL
Произведено
2009
Зафатнина
700 cm3
Боја
Црна
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 93

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind