JUMPY ATV MINI MOTO

300 €
Општи информации
Наслов
JUMPY ATV MINI MOTO
Број на оглас
129601
Регистрација
Македонска
Општина
Штип
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
08.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Моторот е купен од Германија на ново. Возен е 130км. само во град. Моторот е како нов. Возен е само 1година
Технички податоци
Вид на мотоцикл
ATV (Четвороцикл)
Марка
Mini Moto
Модел
Jumpy
Произведено
2015
Километража
130 km
Силина
49 KS
Боја
Црна
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 292

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind