kawasaki kx450cc 2008god ekstra sostojba hitnoooo

1.800 €
Општи информации
Наслов
kawasaki kx450cc 2008god ekstra sostojba hitnoooo
Број на оглас
119601
Општина
Скопје
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
01.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
odlicna sostojba
bez dokumenti
sega remontiran
cena 1800fixsno
bez zameni
info 070225166
Технички податоци
Вид на мотоцикл
Мотокрос
Марка
KAWASAKI
Модел
KX
Произведено
2008
Зафатнина
450 cm3
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 196

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind