KTM 250

2.350 €
Општи информации
Наслов
KTM 250
Број на оглас
946842
Општина
Кочани
Телефон за контакт
Објавено
11.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
ktm 250
Технички податоци
Вид на мотоцикл
Мотокрос
Марка
KTM
Модел
250
Произведено
2009
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 103

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind