Qvinqgi 200cc 4t 2007god mk tabli

350 €
Општи информации
Наслов
Qvinqgi 200cc 4t 2007god mk tabli
Број на оглас
104455
Општина
Скопје
Телефон за контакт
Објавено
04.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
masinata e rasturena
treba da se smeni lance na bregasta
drugoto e bez problem
cena fiks 350eyr
info 070225166
Технички податоци
Вид на мотоцикл
Мотокрос
Марка
QINGQI
Произведено
2007
Зафатнина
200 cm3
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 234

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind