VESPA 150CC SO DOKUMENTI I PREVOD

250 €
Општи информации
Наслов
VESPA 150CC SO DOKUMENTI I PREVOD
Број на оглас
646118
Регистрација
Македонска
Општина
Прилеп
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
11.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Vo ispravna sostojba za podetalni inf javetese cenata e fiksna 250e
Технички податоци
Вид на мотоцикл
Скутер
Марка
ARORA
Модел
AR150T
Произведено
2007
Километража
17.000 km
Силина
3 KW
Зафатнина
150 cm3
Боја
Црна
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 154

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind