YAMAHA WR450F 2013

4.500 €
Општи информации
Наслов
YAMAHA WR450F 2013
Број на оглас
137496
Регистрација
Македонска
Општина
Велес
Телефон за контакт
Објавено
08.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
YAMAHA WR450F 2013 na MK tabli registriran cela godina 4500 evra 078-315-758
Технички податоци
Вид на мотоцикл
Ендуро
Марка
YAMAHA
Модел
WR450F
Произведено
2013
Боја
Сина
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 116

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind