Патнички возила

Mercedes ML270cdi 2000 godina
 • Mercedes ML270cdi 2000 godina
 • Марка
  Mercedes-Benz
  Модел
  ML-Class
  Произведено
  2000
  Километража
  244.000 km
  Гориво
  Дизел
  Регистрација
  Македонска
  Можна замена
  Не
  Општина
  Прилеп
 • 4.300 €
Mercedes 190d 1989 god.
 • Mercedes 190d 1989 god.
 • Марка
  Mercedes-Benz
  Модел
  190D
  Произведено
  1989
  Километража
  455.000 km
  Гориво
  Дизел
  Регистрација
  Македонска
  Можна замена
  Не
  Општина
  Прилеп
 • 1.200 €
Daewoo Matiz 2006 god. prv sopstvenik
 • Daewoo Matiz 2006 god. prv sopstvenik
 • Марка
  Daewoo
  Модел
  Matiz
  Произведено
  2006
  Километража
  50.000 km
  Гориво
  Бензин
  Регистрација
  Македонска
  Можна замена
  Не
  Општина
  Прилеп
 • 2.500 €
OPEL CORSA C 1.7D 2004 GOD.
 • OPEL CORSA C 1.7D 2004 GOD.
 • Марка
  Opel
  Модел
  Corsa
  Произведено
  2004
  Километража
  180.000 km
  Гориво
  Дизел
  Регистрација
  Македонска
  Можна замена
  Не
  Општина
  Штип
 • 2.350 €
Skoda Yeti 1.2 TSI 77 KW 2010 godina EURO 5 motor
 • Skoda Yeti 1.2 TSI 77 KW 2010 godina EURO 5 motor
 • Марка
  Skoda
  Модел
  Yeti
  Произведено
  2010
  Километража
  130.000 km
  Гориво
  Бензин
  Регистрација
  Македонска
  Можна замена
  Не
  Општина
  Скопје
 • 7.000 €
Hyundai Accent 1.3GL odlicen avtomobil 2000 god.
 • Hyundai Accent 1.3GL odlicen avtomobil 2000 god.
 • Марка
  Hyundai
  Модел
  Accent
  Произведено
  2000
  Километража
  170.000 km
  Гориво
  Бензин
  Регистрација
  Македонска
  Можна замена
  Не
  Општина
  Битола
 • 1.200 €
Alfa Romeo 156 1.9 JTD 2000 godina
 • Alfa Romeo 156 1.9 JTD 2000 godina
 • Марка
  Alfa Romeo
  Модел
  156
  Произведено
  2000
  Километража
  245.000 km
  Гориво
  Дизел
  Регистрација
  Македонска
  Можна замена
  Не
  Општина
  Скопје
 • 600 €
Hyundai Pony 1.5 benzin plin 61kw 1993 godina
 • Hyundai Pony 1.5 benzin plin 61kw 1993 godina
 • Марка
  Hyundai
  Модел
  Pony
  Произведено
  1993
  Километража
  300.000 km
  Гориво
  Бензин/Плин
  Регистрација
  Македонска
  Можна замена
  Не
  Општина
  Неготино
 • 600 €
Mercedes E220 CDI Redizajn 12/1999 god.
 • Mercedes E220 CDI Redizajn 12/1999 god.
 • Марка
  Mercedes-Benz
  Модел
  E-Class
  Произведено
  1999
  Километража
  287.000 km
  Гориво
  Дизел
  Регистрација
  Македонска
  Општина
  Кичево
 • 2.900 €
KIA SORENTO 2.5 CRDi 2007 godina so zelen karton
 • KIA SORENTO 2.5 CRDi 2007 godina so zelen karton
 • Марка
  Kia
  Модел
  Sorento
  Произведено
  2007
  Километража
  215.400 km
  Гориво
  Дизел
  Регистрација
  Македонска
  Можна замена
  Да
  Општина
  Скопје
 • 6.250 €
 • Страна од 110

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind