ALFA ROMEO 156 2.0 JTS 2002 god.

1.700 €
Општи информации
Наслов
ALFA ROMEO 156 2.0 JTS 2002 god.
Број на оглас
122232
Општина
Охрид
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
10.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
SE PRODAVAM ALFA ROMEO 156 2.0 JTS 2002 GOD. SO FULL OPREMA ..
VO ODLICNA SOSTOJBA..
REGISTRIRANA DO JULI 2019 God. REDOVNO SERVISIRANO, REALNI 196000 km
TEL : 077 684 217 VIBER...
CENA 1700 eu
Технички податоци
Марка
Alfa Romeo
Модел
156
Произведено
2002
Километража
196.000 km
Гориво
Бензин
Силина
122 KW
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Темносина (Тегет)
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 101

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind