Astra Bertone Edition 2.2

2.800 €
Општи информации
Наслов
Astra Bertone Edition 2.2
Број на оглас
107740
Општина
Кочани
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
21.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Kolata e uvezena od CH so servisna kniska vo mnogu dobra sostojba.Poseduva oprema:
-Elektricen krov
-Klima
-Kozheni sedishta
-Greachi na sedishta
-Dalecinsko
-Aluminiumski 17ki bandazi
-ABS
-ASP
-Elektrika na stakla i retrovizori
-JVC CD player
Registrirana do 7mi mesec 2019.
Telefon za kontakt : 070696820 - DEJAN
Viber: 0041767004037
Технички податоци
Марка
Opel
Модел
Astra
Произведено
2002
Километража
190.000 km
Гориво
Бензин
Силина
148 KS
Зафатнина
2.200 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Број на врати
2/3
Каросерија
Кабриолет
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 78

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind