Audi A3 1.9tdi

2.650 €
Општи информации
Наслов
Audi A3 1.9tdi
Број на оглас
758123
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
21.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
voziloto e vo odlicna vozna sostojba, zdravo karoseriski, stegnato na voznja, odlicen motor 1.9tdi 110ks, ekonomicen, socuvan enterier, registrirano do 11/2019
od oprema ima :

-klimatronik(ispraven)
-servo volan
-4xairbag
-aluminski bandazi
-novi gumi
-podesuvanje na volan po visina
-centralna brava
-2x kluca
-alarm
-ABS
-elektrika na retrovizori
-4x elektrika na prozori
-dobro ozvucuvanje
-ESP
-bord kompjuter
Технички податоци
Марка
Audi
Модел
A3
Произведено
2000
Километража
200.000 km
Гориво
Дизел
Силина
110 KS
Зафатнина
1.900 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
Опрема
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 106

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind