Audi A3 2.0

5.333 €
Општи информации
Наслов
Audi A3 2.0
Број на оглас
902391
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
03.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
2.0 140 ks servisirano so dva para bandazi i gumi poveke info 077 700871
Технички податоци
Марка
Audi
Модел
A3
Произведено
2005
Гориво
Дизел
Силина
140 KS
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 197

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind