Audi A3 QUATRRO 2.0tdi 143cv 12 2007

5.900 €
Општи информации
Наслов
Audi A3 QUATRRO 2.0tdi 143cv 12 2007
Број на оглас
151629
Општина
Скопје
Телефон за контакт
Објавено
06.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Audi a3 QUATRRO 2.0tdi 143cv 12 2007..
Sportback ..so 4 vrati
Vrateno vo salon ..zemeno e staro za novo od avto salon vo Milano ITALIJA
So ful oprema
Kolata ja ima vozeno eden sopstvenik
...plateni davackite do registracija...
Podetalni informacii na tel i viber..071 294 616
Технички податоци
Марка
Audi
Модел
A3
Произведено
2007
Гориво
Дизел
Силина
143 KS
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 196

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind