Audi A3 TDI

1.770 €
Општи информации
Наслов
Audi A3 TDI
Број на оглас
931024
Општина
Прилеп
Регистрација
Странска
Телефон за контакт
Објавено
14.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Audi a3 TDI 110 ks centralno servo klimatronik el ogledala. El stakla dobra muzika dobri Gumi stegnato za merak audito e so bugarski tabli nemoze da se carini registrirano e do 4 mesec 2019 godina. IMA zelen karton do 15 maj 2019. IMA I vinetka do 2 mesec 2019 godiña. Muzikata e so orginalno pojacalo Audi I vufer .
Технички податоци
Марка
Audi
Модел
A3
Произведено
1999
Километража
200.000 km
Гориво
Дизел
Силина
110 KW
Зафатнина
1.900 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Број на врати
2/3
Каросерија
Хечбек
Опрема
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 85

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind