AUDI A4 1.9 TDI

2.100 €
Општи информации
Наслов
AUDI A4 1.9 TDI
Број на оглас
194879
Општина
Струга
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
25.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Kollata. E vo. Super sostojba. Vredit. Da se vidit cista i stegnatokamen e reg 01 09 2019 i z.karton 4 novi gumi za pojke info tel 070 610 177 za. Zamena 2500 eu
Технички податоци
Марка
Audi
Модел
A4
Произведено
1997
Километража
250.000 km
Гориво
Дизел
Силина
110 KS
Зафатнина
1.900 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Караван
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 62

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind