Audi A4 1.9TDI

3.450 €
Општи информации
Наслов
Audi A4 1.9TDI
Број на оглас
146278
Општина
Радовиш
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
16.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Prodavam AUDI A4 1.9TDI 96kw 131ps - S Line, 2001/2002
204.000km
- dvozonska klima (klimatronik)
- ABS
- ESP
- greaci na sedista
- parking senzori
Na voziloto e smeneto diskovi, plocki i napraven mal servis.
- Zatemneti zadni stakla so napraven A test

Telefon: 071 822 540
Технички податоци
Марка
Audi
Модел
A4
Произведено
2001
Километража
204.000 km
Гориво
Дизел
Силина
96 KW
Зафатнина
1.900 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
Караван
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 150

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind