Audi A4 1.9tdi Multitronic 2004g [ZacheAutomobile]

3.350 €
Општи информации
Наслов
Audi A4 1.9tdi Multitronic 2004g [ZacheAutomobile]
Број на оглас
549180
Општина
Охрид
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
19.08.2019
Дополнителни информации
Опис:
Audi A4 2004 god
1.9 TDI 131ks
Multitronic Automatic so 6 brzini
Navigacija, Klimatronik, tempomat, elek. Na stakla i retrovizori, alarm, greaci na sedista, CD radio + Charger
Atestirani klima folii
Reg. Do 6.2020 so zelen karton
Технички податоци
Марка
Audi
Модел
A4
Произведено
2004
Километража
320.000 km
Гориво
Дизел
Силина
96 KW
Зафатнина
1.996 cm3
Менувач
Автоматски
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
Караван
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 92

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind