Audi A4 2.0 2010

8.800 €
Општи информации
Наслов
Audi A4 2.0 2010
Број на оглас
341030
Општина
Струмица
Регистрација
Странска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
12.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Се продава Audi A4

Се продава А4 произведено 2010г, 105kw регистрирано до март , донесено од Германија.
Поседува целокупна сервисна документацијa.
Од опрема поседува :

- Автоматски менувач
- Електрика на прозори
- Греачи на ретровизори
- Греачи на седишта
- Борд компјутер
- 2 пара гуми (летни/зимни)
- Air Bag
- Лед Светла

Колата моментално има направено целосен голем сервис и има сменето (замаец на менувач,клапни на мотор,плочки на дискови,улје на менувач и каиш на мотор)

Цената е 9.000€ и не е фиксна има простор за договор.
Со еден збор колата е топ и чувена домакинси.

Инбокс или 072-206/004 или Вибер !
Технички податоци
Марка
Audi
Модел
A4
Произведено
2010
Километража
215.000 km
Гориво
Дизел
Силина
143 KS
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Автоматски
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 342

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind