AUDI A4 2.0 TDI 140KS 2006 GOD.

5.400 €
Општи информации
Наслов
AUDI A4 2.0 TDI 140KS 2006 GOD.
Број на оглас
140869
Општина
Радовиш
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
09.12.2019
Дополнителни информации
Опис:
Nov uvoz od CH Audi A4 tdi 140k.s 2006god.
kolata e vo bezprekorna sostojba mnogu dobro socuvana istata e kompletno servisirana so 4 novi gumi poseduva servisna kniska so full oprema vredi da se vidi za poveke informacii javete se na 078724606
Технички податоци
Марка
Audi
Модел
A4
Произведено
2006
Километража
250.000 km
Гориво
Дизел
Силина
140 KS
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Автоматски
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сребрена
Број на врати
4/5
Каросерија
Караван
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 226

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind