Audi A4 2.0 tdi s-line full avtomatik

6.900 €
Општи информации
Наслов
Audi A4 2.0 tdi s-line full avtomatik
Број на оглас
153545
Општина
Охрид
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
18.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Audi A4 2.0tdi-140ks
Naj full oprema od ovoj model
s-line full paket
perfektna mehanicka i tehnicka sostojba
motor,menuvac,karoserija top top
napraven e golem servis prilozeni se i fakturi.
kolata si e tip top
dokolku prajte sporedba so vakvi drugi vozila ne vrtete cenata e taa i kolata e taa
moze poverkq po vas izbor kade saakate
Moze
zamena za dzip
Технички податоци
Марка
Audi
Модел
A4
Произведено
2006
Километража
200.000 km
Гориво
Дизел
Силина
140 KS
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Автоматски
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Караван
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 88

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind