Audi A4 2.0TDI 103kw 2006 godina

5.500 €
Општи информации
Наслов
Audi A4 2.0TDI 103kw 2006 godina
Број на оглас
177250
Општина
Петровец
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
12.10.2019
Дополнителни информации
Опис:
Audi a4 2006 godina
Kolata e vo perfeltna sostojba donesena e od swiss pred 3 godini
Napraven golem servis pred 20 iljadi km
Nov set sash lamela potisna so dva para bandasi zimski letni
Oprema dvozonska klima abs esp aux usb kabel folii el na stakla el na retrovizori 8 airbag..
Registrirana do 01.10.20 god.
Технички податоци
Марка
Audi
Модел
A4
Произведено
2006
Километража
250.000 km
Гориво
Дизел
Силина
103 KW
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Темносина (Тегет)
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 17

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind