AUDI A4 2.0TDI 2008

11.500 €
Општи информации
Наслов
AUDI A4 2.0TDI 2008
Број на оглас
170598
Општина
Гостивар
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
05.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
075 231 199 075 231 199
Cenata za zamena e 12 000 eur !!!
Mozna zamena za vozilo so vasa doplata do 5000 eur
REGISTRIRANA
NAPRAVEN GOLEM I MAL SERVIS
SMENETI DISKOVI
SMENETI PLOCKI
SMENETI CREVA ZA GLICERIN
SMENET GLICERIN MASINSKI
NOVI GUMI MICHELIN CROSCLIMATE!!!
〰️〰️075 231 199〰️〰️ 〰️〰️075 231 199〰️〰️
AUdi a4 vo besprekorna sostojba so najvisoko nivo na oprema ❗️❗️❗️
▪️2008 godina so oprema od 2011 nagore
▪️220 000 KM pominati
▪️Maunelen menuvac so 6 brzini + R
▪️Tempomat
▪️Navigacija
▪️CD charger 6CD +navi
▪️Bixenon
▪️led svetla i halogenki za magla
▪️Komamdi na volan
▪️Bluetooth
▪️Aux
▪️Parking senzori
▪️Avtomatsko otvaranje na bagasnik i zatvoranje
➖➖I MNOGU DRUGA OPREMA ➖➖
❌BEZ NIKAKVI VLOZUVANJA❌
〰️〰️075 231 199〰️〰️
〰️〰️075 231 199〰️〰️
Технички податоци
Марка
Audi
Модел
A4
Произведено
2008
Километража
220.000 km
Гориво
Дизел
Силина
100 KW
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 242

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind