Audi A4 3.0 Quattro

11.850 €
Општи информации
Наслов
Audi A4 3.0 Quattro
Број на оглас
123021
Општина
Кавадарци
Регистрација
Странска
Телефон за контакт
Објавено
21.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava Audi A4 V6 - 3.0 Quattro 250 KS kolata e servisirana vo ovlasten servis Porche Skopje. 4 novi zimski Michelin gumi + felni i 4 novi letni Michelin gumi + felni kolata ima full oprema - uvezena od Germanija
Технички податоци
Марка
Audi
Модел
A4
Произведено
2011
Километража
150.000 km
Гориво
Дизел
Силина
242 KS
Зафатнина
3.000 cm3
Менувач
Автоматски
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 221

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind