Audi A4 3.0 tdi quattro 2008

14.000 €
Општи информации
Наслов
Audi A4 3.0 tdi quattro 2008
Број на оглас
799349
Општина
Тетово
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
06.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
070939225.reg so zelen karton do 09.2019
Novi gumi so bandasi 18
2 kluca
140.000 km so servisna kniska
Moze zamena so vasa doplata
Cena 14.000 evra
Технички податоци
Марка
Audi
Модел
A4
Произведено
2008
Километража
140.000 km
Гориво
Дизел
Зафатнина
3.000 cm3
Менувач
Автоматски
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 179

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind