Audi A4 Avant 2.0 TDI S-Line

7.200 €
Општи информации
Наслов
Audi A4 Avant 2.0 TDI S-Line
Број на оглас
159693
Општина
Куманово
Телефон за контакт
Објавено
14.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Audi A4 Avant 2.0 TDI S-Line

God-Viti : 2007, Kw 125(170ps), Km 177...!!!
Full oprema
Plateni site davacki do registracia
AutoPlac MeMo
070226632
Технички податоци
Марка
Audi
Модел
A4
Произведено
2007
Километража
177.000 km
Гориво
Дизел
Силина
170 KS
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Број на врати
4/5
Каросерија
Караван
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 5
  • Вкупно гласови: 1
 • Вкупно прегледи: 215

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind