AUDI A4 S-LINE 2007 170ks

6.300 €
Општи информации
Наслов
AUDI A4 S-LINE 2007 170ks
Број на оглас
709692
Општина
Скопје
-
Кисела Вода
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
06.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
AUDI A4 S-LINE FABRICKI 2.0 170ks 208000km
Dvozonski Klimatronik
servo
kozen volan
sedista kako novi pola koza pola stof, tempomat
senzori za parkiranje
navigacija, 6 brzini
ESP, ABS, bord kompjuteri
CD MP3 so sd card i charger 6cd
Komandi na volan
Elektrika retrovizori
Elekrtika site 4 stakla
Crn s-line krov
4 zimski i 3 letni novi gumi 235/45/17
Registeiran cela godina
Servis pred 1500km (ulje, filtri, rebrast, zategaci, vodna pumpa)
Технички податоци
Марка
Audi
Модел
A4
Произведено
2007
Километража
208.000 km
Гориво
Дизел
Силина
125 KW
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
Караван
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 5
  • Вкупно гласови: 1
 • Вкупно прегледи: 332

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind