AUDI A4 S-LINE 3.0 V6 TDI 240KS QUATTRO

14.500 €
Општи информации
Наслов
AUDI A4 S-LINE 3.0 V6 TDI 240KS QUATTRO
Број на оглас
886237
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
05.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
INFO NA TEL 070/819/928 SO FULL OPREMA KOMPLET SERVISIRAN REG CELA GODINA
228.000km ORGINAL SERVISNA KNISKA OD AUDI
Технички податоци
Марка
Audi
Модел
A4
Произведено
2009
Километража
228.000 km
Гориво
Дизел
Силина
240 KS
Зафатнина
3.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
На сите тркала (AWD)
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 237

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind