Audi A4 s-line

10.500 €
Општи информации
Наслов
Audi A4 s-line
Број на оглас
200586
Општина
Куманово
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
02.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava Audi sline kupeno od porse mk fabricki spusteno sportsko vesanje i amortizeri registrirano do 22.01.2020 so zelen karton.stakla osigurani.napraven servis 4 aluminski bandasi lo letni gumi
Технички податоци
Марка
Audi
Модел
A4
Произведено
2007
Километража
152.000 km
Гориво
Дизел
Силина
140 KS
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 259

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind