AUDI A5 2.0 TDI 170 KS SPORTBACK 2010 GOD

13.500 €
Општи информации
Наслов
AUDI A5 2.0 TDI 170 KS SPORTBACK 2010 GOD
Број на оглас
158366
Општина
Тетово
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
07.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
SE PRODAVA AUDI A5 2.0 TDI 170 KS SPORTBACK 2010 GOD
- NAVIGACIJA
- CD CHANGER 6 CD
- ZAVESI NA STAKLA
- MULTIFUNKCIONALEN KOZEN VOLAN
- KOMANDI NA VOLAN
- ABS
- ASR
- ESP
- SRS SISTEMI
- SENZORI ZA SVETLINA
- SENZORI ZA DOZD
- PARKING SENZOR
- KOZNI SEDISTA
- XENON FABRICNI SO LED
- LED STOPOVI
- AVTOMATSKO ZATEMNUVANE NA RETROVIZORI
- TEMPOMAT
- 2x KLUCA
- BLUETOOTH
- EL. NA RETROVIZORI
- EL. NA PROZORCI
- 17- KI BANDAZI NOVI ZIMSKI

- VOZILOTO E REGISTRIRANO SERVISIRANO SO ZELEN KARTON
- VE MOLAM SAMO SERIOZNI KUPUVACI

- TEL: 071946700
Технички податоци
Марка
Audi
Модел
A5
Произведено
2010
Километража
162.000 km
Гориво
Дизел
Силина
170 KS
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 329

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind